Adella Koltuk Takımı

Koltuk takımları salon dekorasyonunda kullanılan mobilyaların ilk sırasında yer almaktadır. Büyük boyutlu koltukları ve berjerleri salonunuz büyükse rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koltuk takımınız açık renk ise salon tasarımı için tüm renklerden kombin yapabilirsiniz. Açık rengin sağlamış olduğu bir diğer avantaj ise yenliğe açık olduğundan farklı tarzları da kolaylıkla kullanabilecek olmanızdır. Örneğin, salon dekorasyonundan sıkılıp, farklılık aradığınızda perde, halı, duvar rengi, yastık kılıfları gibi detayları değiştirerek salonda yenilik sağlayabilirsiniz.

Salonda dekor yaparken dikkat edeceğiniz bir diğer konu ise sehpanın boyutu ile koltuk takımının boyutu aynı olması gerekir. Koltuk yüksekliği ile sehpanın yüksekliği arasında fark olduğu zaman dekorasyonun dengesini bozacaktır.

Salonda iyi bir dekor yapmanız içinde koltuk takımınızı iyi bir model seçmelisiniz. İnegöl koltuk kategorisinde yer alan koltuk takımları tam size göre. Her tarza ve stile uygun pek çok çeşit bulabilirsiniz. Resimdeki Adella Koltuk Takımı 3+3+1 ‘in fiyatı 5.700,00TL  ve ÜRÜN KODU: MNTR-0001 ‘dir