Epoksi Zemin Kaplama Ankara

Star Epoksi Zemin Kaplama Ankara
Ankara’da Zemin Kaplama denilince akla gelen Star Epoksi Firmasıdır.
Sektörde yıllardır hizmette vermekte olan firmamız Tolga AYDIN yöneticiliğinde ANKARA EPOKSİ USTASI sorununa büyük bir çözüm olmuştur ve firmaların yoğun istek ve taleplerine deneyimli ve profesyonel kadrosu ekip ve ekipmanlar ile epoksi kaplama çözümleri üretmektedir.

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyle ve bugüne kadar yaptğımız işlerle kalitesini ispatlamış ve her güne ilk günki heycanla başlayıp en iyi uygulamayı sizlere sunmaktadır. Star Epoksi sizlere hijyenli, sağlıklı ve sağlam zeminler sunmak için hizmet vermektedir ve 3 boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerinde son teknoloji cihazlar ve deneyimli personeller ile çalışmaktadır.

3D Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Epoksi zemin kaplama iç mekanlar, teras su izolasyonu, 3d epoksi zemin kaplama ile dekorasyon amaçlı, otopark ve hastanelerde ise sağlıklı ve kolay temizlenebilir olması ile tercih edilmektedir. Ankara 3d zemin kaplama firmaları arasında star epoksi yapının ömrünün uzatmak, hijyenini ve kolay temizliğini sağlamak, ses ve su yalıtımını güçlendirmek, zemin sağlamlığını artırmak için sizlere epoksi zemin kaplama hizmetini sunmaktadır.

Tolga AYDIN
starepoksi@gmail.com
0543 897 35 19
İvedik Altın Arı San. Sit. 1446 Sk. No:30 Yenimahalle/Ankara