TOEFL English Park Kursları

TOEFL iBT Sınavı Nedir?

TOEFL iBT sınavı, İngilizce bilginizi profesyonel seviyede kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçen uluslararası bir dil sınavıdır. Sınav dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde kullandığınızı değerlendirir. 120 puan üzerinden hesaplama yapar ve karne şeklinde sonucu sizlere sunar.

TOEFL Testine Kimler Giriyor?  Toefl Kursu

Dünya çapında 30 milyondan fazla kişi, İngilizce dil yeterliğini göstermek için TOEFL®sınavına girmiştir. Ortalama İngilizce beceri seviyesi Orta ile İleri arasında değişir.

Bir yüksek öğrenim kurumunda eğitim almak isteyen öğrenciler ve Uluslararası bir üniversite okumak isteyen öğrenciler
İngilizce dili öğrenim programına kabul edilenler ve edilmeyenler
Burs ve sertifika adayları
İlerlemelerini izlemek isteyen İngilizce dili öğrencileri
Vize başvurusu yapan öğrenciler ve işçiler TOEFL sınavına katılırlar.

Sizde TOEFL gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken hedefinizi belirleyerek şubelerimizi ziyaret etmeniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere en uygun ders programını hazırlayacak ve kısa sürede başarıya ulaştıracak çalışmayı başlatacaktır.

Her öğrenci adayının TOEFL sınavına girme nedenleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılıklara neden olmaktadır. Bu anlamda English Park Dil Okulları olarak her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekte, hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarı gelişimini bizzat takip etmekteyiz. Bu anlamda verdiğimiz eğitim modeli bire-bir özel ders modelidir.TOEFL eğitimi konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla yüksek başarı garantili eğitim vermekteyiz. English Park Dil Okulları olarak kurumlarımızda her öğrenciye özel bire bir ders programları hazırlanmakta ve TOEFL dersleri sadece özel ders ile verilmektedir. Burada ki amaç sınıfa sıkıştırılmış bir birinden ayrı hedefleri olan öğrenciler topluluğu yaratmak yerine sadece ders verilen öğrencinin hedefi doğrultusunda program hazırlamak ve bu programa sadık kalarak sınav başarısını maksimuma çıkarmaktır.

Aldığınız profesyonel İngilizce eğitimi ile neler yapabilirsiniz?

Uluslararası bir firmada daha kolay bir kariyer sahibi olabilirsiniz.
İngilizce film izleyebilir, müzik dinleyebilir ve bunları kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Tur firmalarında İngilizce tur rehberliği yapabilirsiniz.

Dil bölümünden devam ederek üniversite’de mütercim tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra yeminli tercüme bürosu bünyesinde çalışabilirsiniz.

Hedefiniz ne olursa olsun. TOEFL skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol English Park Dil Okulları’nın uzman ve deneyimli eğitmenlerince hazırlanan TOEFL ders programlarından geçmektedir.

Şubelerimiz:

Bağcılar İngilizce Kursu

Küçükçekmece İngilizce Kursu

Esenyurt ingilizce kursu

Bahçelievler İngilizce Kursu

Şirinevler İngilizce Kursu

Zeytinburnu İngilizce Kursu