İş İngilizcesi Kursu

Mesleki İngilizce (İş İngilizcesi), iş hayatında etkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere yöneliktir. Meslek hayatımızda aktif olarak İngilizce yazışmalar, konferans ve toplantılara katılmamız gereken pozisyonlarda bulunabiliyoruz ve bu gibi durumlarda yüksek seviye İngilizce bilgi ve becerisi göstermek, kariyerimizde etkili rol oynayabiliyor. Genel İngilizce bilgisinin yetemediği meslek alanları içinse çalışma alanınıza uygun mesleki İngilizce eğitim müfredatı oluşturarak bir yandan İngilizcenizi geliştirirken, bir yandan da ihtiyaç duyacağınız güncel meslek terimleriyle pekiştiriyoruz.

İş İngilizcesi günümüzün en değerli ve oldukça öneme sahip dil eğitimlerinin başında gelmektedir. Hızla büyüyen iş dünyasında uluslar arası marka olma ya da uluslar arası ticarette boy gösterme hedefi sektörel olarak İngilizce bilmeyi ve akıcı olarak İngilizce’yi kullanmayı gerektirmektedir. İş ingilizcesi olarak adlandırılan ve akıcı konuşma, okuduğunu anlama ve yorumlama, dinleme becerilerini geliştirme, akademik metin ve yazışmalar gerçekleştirme gibi becerilerin yanı sıra bir çok beceri derleri de bu program çerçevesinde özel olarak istek doğrultusunda öğrenciye verilebilir. Bu eğitimler;
1-) İngilizce Cv Hazırlama
2-) Etkili İngilizce Yazışma Teknikleri (Mektup, Mail, Sunum, Teklif)
3-) Etkili İngilizce Konuşma Teknikleri (Telefon, Toplantı, Sunum)
4-) Finans İngilizcesi
5-) Tıp İngilizcesi
6-) Hukuk İngilizcesi
7-) Turizm İngilizcesi
😎 Kişisel Gelişim İngilizcesi
9-) Pazarlama ve Satış İngilizcesi
10-) İngilizce Toplantı ve Sunum Yönetimi
11-) Hizmet İçi Eğitimler

Ve bunun gibi bir çok alanda kurumlara özel ya da kişisel taleplere özel İş İngilizcesi programları hazırlayabilmekte ve eğitimlerini ister kendi kurumunuzda ya da eğitim binalarımızda verebilmekteyiz.

Sizde alanınız ile ilgili İngilizce eğitim almayı ya da personelinize İş İngilizcesi eğitimi aldırmayı planlıyorsanız bu alanda 20 yıllık deneyime sahip eğitim kurumlarımızı tercih edebilirsiniz.