Yamaç Paraşütüm Ölüdeniz

Fethiye hepimiz için Ölü denizi ve paraşüt yapmayı  hatırlatsa da aslından bundan çok daha fazlası, kafanızı çevirdiğiniz her yerde bir antik kente rastlamanız doğa güzelliklerini, Kaya köy, Saklı kent  gibi tarihi güzellikleri iliklerinize kadar hissetmeniz mümkün.

Fethiye’ye tatile gelenlere tavsiyem, burayı eğer imkanınız varsa dip köşe gezin, kaya mezarların görkemine şahit olun…Her gün yeni bir antik kent bulunan bu güzel ilçe keşfedilmeyi ve sizleri bekliyor.

Fethiye’ye Ulaşım Nasıl Derseniz; Uçak ile gelmek isteyenler 30 Dakika uzaklıktaki Dalaman Hava limanını yada 2,5 saat uzaklıktaki Antalya hava alanını  tercih edebilir. Hava alanın’dan kalkan araçlarla Fethiye’ye ulaşmak mümkün.

Toplu taşımayı kullanmak  istemem kendi arabamla  ile gelirim diyenler içinse; İzmir üzerinden Aydın, Muğla, Dalaman, Fethiye güzergahını, Ankara- İstanbul tarafından gelecekler ise; Söğüt, Kemer, Fethiye güzergahını kullanabilirler

Fethiye’de yamaç Paraşütü;

diğer sporlara göre daha fazla risk ve zorluk barındıran spor dallarından biridir. Yamaç paraşütü İstanbul, Antalya, Muğla, Tekirdağ, Sakarya, Bursa gibi şehirler başta olmak üzere birçok şehrimizde yapılabilmektedir. Paraşüt deneyimin asıl yeri Olan Fethiye  ölüdeniz’de  Sizlerde  yamaç paraşütü eğitimi ile kısa bir sürede bu adrenalin dolu keyifli spora adım atabilirsiniz.

Tatil keyfini kültür ve bilgiye yönelik geçirmek isteyen kişiler ise İstanbul’da istanbul tours gezilerine katılabilmektedir. Detaylı bilgi için İstanbul Daily City Tours ile irtibata geçebilirsiniz.