Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Albatros Team

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Albatros Team firması olarak Dünyanın en seçkin ve en deneyimli pilotlarını bir araya getiren belki de hayatınız boyunca yapacağınız sayılı 30 dakikalık adrenalin dolu aktiviteyi yaşamınız boyunca hiç unutmayacağınızı garanti eder hiç kuşkusuz…
Dünyanın en iyi atlama noktası olarak kabul edilen Babadağ’ın Ölüdeniz ofisimizden klimalı lüks araçlarımızla konforlu bir şekilde yaklaşık 30 dakikalık bir süre de atlama noktasına vardıktan sonra burada bulunan 1700 metre-1800 metre ve 1965 metrelik pistlerden Rüzgar yönü ve şiddetine bağlı olarak ekiplerin start vermesi ile kalkış yapılacak uçuş pistleri belirleniyor.
Kalkış yapacağınız piste ulaştıktan sonra yolculuk temposundan yorulan kişiler için dinlenmek isteyenler olabiliyor. yada ihtiyaçlarınızı karşılamak veya da resim çekmek için isteyen kişiler için ekstra zamanınız olacaktır.
Atlayış yapacağız Pilotunuz ile tanıştıktan sonra pilotunuz sizi uçuş için hazırlayıp kısa bir brifingin hemen ardından kakış için yerinizi alıp bir kaç adım yürüme ve koşma ile ayaklarınızın nasıl yerden kesildiğini anlamayacaksınız. Kalkıştan hemen sonra arkanıza kurulun kollarınızı açın ve o muhteşem Ölüdeniz’in manzarasını ve tertemiz havasını ciğerlerinize çekin . İşte an tamamen kuşlar gibi özgür olduğunuz andır.
.Ayrıca pilotunuzla birlikte uçuş süresince havada bu çok özel anları fotoğraf ve video ile ölümsüzleştirecek ve dilerseniz bu fotoğraf ve videoları inişten hemen sonra izleyip dilerseniz alabilirsiniz. Ayrıca uçuş süresince pilotunuz çevre hakkında ve uçuş hakkında genel bilgileri anlık olarak sizlere bildirecek ve hayatımda biraz adrenaline ihtiyacım var diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.
O halde; Fethiye’ye Ulaşım Nasıl Derseniz; Uçak ile gelmek isteyenler için 30 Dakika uzaklıktaki Dalaman Hava Alanına yada 2,5 saat uzaklıktaki Antalya hava alanını tercih edebilir ve Hava alanından kalkan araçlarla Fethiye’ye ulaşmak mümkün olacaktır. Ya da araba kiralama firmasından kiralayacağınız bir araç ile hiç zorluk yaşamazsınız.
Toplu taşımayı kullanmak istemem kendi arabamla ile gelirim diyenler içinse ise; İzmir üzerinden; Aydın, Muğla, Dalaman, Fethiye güzergahını, Ankara– İstanbul tarafından gelecekler ise; Söğüt, Kemer, Fethiye güzergahını kullanabilirsiniz.