Mercedes Arabalı Yatak Full Genç Odası Setay’da

Bursa Setay Mobilya Kalitesi ve sağlamlığı ile gençlerin ve çocukların gözdesi olmayı başarıyor. Tasarım ürünleri ile genç odası dizaynında harikalar yaratıyor. Her tarza zevke ilgi alanlarına ve bütçeye uygun ürünler bulmanız mümkün.

Evlatlarımızın kendi yaşam alanlarının olmaları onların gelişimine oldukça etki sağlamaktadır. Kendileri ile ilgili becerileri yapabilme öz bakımlarını karşılayabilme kendi alanlarını derleyip düzenleme arkadaşlarını bu alanda ağırlayabilme sevdikleri alanda daha verimli ders çalışabilme gibi birden çok etki sağlayacaktır.

Mercedes arabalı yatak full genç odası erkek çocuklarının sahip olmak isteyeceği en ideal ve trend oda takımlarından yalnızca birisi.

Takım içeriği; Formula Çalışma Masası,Formula Şifonyer,Formula 3 Kapaklı Gardırop,Mercedes Arabalı Yatak Kırmızı Full Ledli oluşmaktadır.

Adeta Şıklığın ve modernliğin temsili Setay World Mersedes Genç Odası, gençlik döneminin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Özel tasarımı, uygun fiyatı ve kolay kurulumu ile Setay World Mercedes Genç Odası evinizde yerini almayı beliyor. Hayatın en önemli zaman dilimi olan gençlik döneminde gençlerin özel dizayn edilmiş genç odası ile hayat enerjilerini ve mutlulukları bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Çocuk odası dekore etmek eğlenceli ancak bir o kadar da eğlenceli bir iştir. Genç ve çocuk odaları için birçok ilham verecek tema fikri Setayda mevcut. Renkli, enerjik ya da uyum ve ahengin ön plana çıktığı bir çocuk odası dekorasyonu dingin atmosferiyle etkileyici görseller yaratabilirsiniz

https://www.setay.com.tr web sitesinden farklı genç odaları seçebilir çocuklarınızın hayal dünyalarını genişletebilirsiniz.

Takım Fiyatı; 2398  TL ‘dir