Rixos Koltuk Takımı Fiyatı

Firmamızın imalatını yaptığı tüm inegöl mobilya ürünlerinde nakliyat problemi yaşamazsınız.  Anlaşmalı nakliyat firmalarımızdan satın aldığınız tüm ürünler hiç hasar almadan evinize ulaştırılır. Ürünlerimizden biri olan Rixos Koltuk Takımındaki indirimlerden yararlanabilirsiniz. Koltuk Takımı ile ilgili tüm bilgiler aşağıdadır.

Rixos Koltuk Takımı 3+3+1

6.600,00TL

ÜRÜN KODU: HSY-0059

ÖZELLİK AÇIKLAMA

Açıklama Rixos koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor.Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır.İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.Kumaş Özel. İthal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. Sünger Özel. 30 Dns Standart özellikte sünger kullanılmıştır. Yatak & Sandık Yatak özelliği bulunmamaktadır. Ayak Özelliği Ayaklar gürgen ağacından üretilmiştir.

İSTEĞE BAĞLI ÖZELLİKLER

Müşteri talebine göre kumaş rengi ve türü değişebilmektedir, bu değişimden oluşan fark takım fiyatına yansır.

GENEL BİLGİLER

Ödeme şekilleri hakkında bilgi için tıklayınız »Teslimat şekilleri hakkında bilgi için tıklayınız »Nasıl sipariş verebileceğinizi öğrenmek için tıklayınız »Ürünlerimiz 2 yıl firmamız tarafından garantilidir. Garanti şartlarını öğrenmek için tıklayınız »