Çift El Ltd

1997 YILINDAN beri İngiliz Brinsea Products Ltd. kuluçka makinaları ve Aksesuarlarnın Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genel distribütörlüğünü Çift-El Ltd. yapmaktadır.

2001 yılından itibaren Çift-El Ltd. 2 kanatlı yetiştirmeyi kolaylaştıracak ekipmanlarla kanatlı sektörüne katkıda bulunmaktadır. ( Bıldırcın yumurta kafesleri, Keklik kafesleri, Yavru büyütme kafesleri, Bıldırcın Piliç kafesleri, dizaynları ve projeleri devam eden diğer ekipmanlar).

Çift-El Ltd Çocuklarına hayvan sevgisini aşılamak isteyen ebeveynlerin, kanatlı yetiştiriciliğine yönelik eğitim veren üniversite ve teknik liselerin, veterinerlik ve ziraat fakültesi öğrencilerinin, değerli, nesli tükenmekte olan kanatlıların popülasyonunu arttrmak isteyen hayvanat bahçelerinin, özel çiftlik sahiplerinin ve kendi işlerini kurmak isteyen yatırımcıların, kuluçkaya yeni başlayanların Tavuk, Ördek, Hindi, Kaz, Bıldırcın, Sülün, Keklik, Devekuşu, Egzotik kuşlar, Su kuşları,Oyun kuşları ve Vahşi kuşlar gibi kanatlılara yönelik teknik ekipman, danışmanlık ve proje hizmetleri vermektedir.

Firmamızın başarısını profosyonel takımla çalışmamıza borçluyuz. Hem satış öncesi hem de satış sonrası müşteri desteği, yüksek teknolojili ve kullanımı kolaylaştıran dizaynı, dünyadaki diğer Brinsea kullanıcılarına ait bilgilerin paylaşımı, 2 yıl tam garanti ve ISO-9002 sertifikalı üretimin bir sonucudur.

Antibakteriyel plastikler kuluçka makinesindeki yumurtalardan yavru çıkışını olumlu yönde etkilemektedir.

Kuluçka makinesinde uygun koşullardaki yumurtalarda gelişim esnasında embriyo gelişimi olur ancak belirgin bir sebep olmaksızın yumurtadan çıkmazlar. Bunların % 25’inin bakteriyel kontaminasyondan ( bulaşmadan ) kaynaklanabileceği tahmin edilmektedir. Kuluçka Makinesi imalatında kullanılan plastiklerimizde Biomaster antibakteriyel katkı maddelerinin kullanılması bu sorunun azaltılmasına yardımcı olacak ve çıkım oranlarının artışa neden olacaktır .

Kuluçka makineleri nem ve  sıcaklık ve koşulları ile yumurtaların kuluçka sürecinde zararlı olabilen ve embriyonik ölümün sebebi olabilecek mikropların ve bakterilerin çoğalması için ideal koşulları oluşturmaktadır.

Bu riski ortadan kaldırmak ve yumurtalar için en ideal ortamı sağlamak ve zararlı bakterilerin gelişmesini önlemek için Brinsea şirketi Biomaster antibakteriyel katkı maddesini kuluçka makinelerinin üretimi sırasında plastik ham maddelerinin içine ilave etmektedir.

hobi kuluçka, kombine kuluçka,kümes ekipmanları,yemler,civciv büyütücü,yumurta döl lambası ürünlerimizdir.

Adres: Kemalpaşa Mahallesi Deniz Sokak No : 5 A Sefaköy Küçükçekmece

İstanbul / TÜRKİYE

E-POSTA
info@cift-el.com

TELEFON
+90 212 598 30 67

KULUÇKA DANIŞMAN YAVUZ ENDER EYİİP
+90 543 423 64 31