İngilizce Özel Ders Eğitimi

Yabancı dil eğitimimde özel ders önemli bir faktördür. Pratik gerektiren bir dil için birebir eğitimler dil seviyesi geliştirmek için büyük bir önem taşımaktadır.

Öğrenci adaylarının bir çoğu ders programlarının kendi iş ya da okul saatlerine uyuşmadığını görmektedir.  Ya da programa yayılmış olan eğitim süresinin kendi aciliyeti ile örtüşmediğinden şikayetçidir. English Park Dil Okulları olarak bu konuda tüm öğrenci adaylarımızın ihtiyacına ve kişisel taleplerine özel ders programları hazırlamaktayız Bu programa sadık kalacak eğitim çözümleri sunmaktadır. Özel ders programlarımız ile dilediğiniz hedefe, dilediğiniz sürede kavuşabileceksiniz.

Kişiye özel hazırlanan özel ders programlarımız ile kurumumuzun şubelerinde tamamen birebir veya arkadaş gruplarınız ile beraber ders alabilmektesiniz. Ders saat ve günlerini, eğitim tercihini, ders dökümanlarını tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayan, sizin belirlediğiniz bu eğitim metodu ile oldukça kısa sürede başarılı ve sonuç odaklı İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

Öncelikle hedeflerinizi dinleyerek  sonrasında seviye tespit sınavından geçirerek oluşturduğumuz eğitim programımız neticesinde kısa sürede sizleri mezun verebiliriz.

Sizde özel ders olanaklarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ve kendinize özel program hazırlatmak için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Şubelerimiz:

Bağcılar İngilizce Kursu

Küçükçekmece İngilizce Kursu

Esenyurt ingilizce kursu

Bahçelievler İngilizce Kursu

Şirinevler İngilizce Kursu

Zeytinburnu İngilizce Kursu