Erdem Hastahanesi Lazer Fiyatları Nasıl ?

Lazer Ünitesi Nedir
Lazer tek renkli, mümkün olduğunca düz, yoğun ve aynı fazlı eşit dalgalar eşliğinde hareket sağlayan yüksek güçlü ışık topluluğudur. Düz ışık insan teninde kalırken lazer derinlemesine sonuç vermektedir. Tıpta insan vücudunda kozmetik düzeltmeler amacıyla kullanımı gerçekleştirilir.

Erdem Hatahanelerin de Lazer ışını uzman kadro deneyimli doktor ve estetisyen aynı zamanda hemşireler tarafından yapılmaktadır.

Lazer makineleri  3 farklı grupta incelenebilir. Bunlar

  • Cynosure Alexandrite Apogee
  • Nd YAG Lazer
  • Erbium YAG Lazer olarak her biride hastahane bünyesinde mevcuttur tenden tene istenilen sonuca ve ağrı eşiğine göre makine seçimi yapılabilir.

Tıbbi Donanım steril en hijyenik ortamın sağlanması kişi sağlığı açısından oldukça önem taşımaktadır.  Bu nedenle sağlıklı koşullar ve deneyimli sertifikalı ellerden yardım almak sizi sonuca hızlı ve etkin götürecektir.

Fiyatlar oldukça makul olup Kampanya veya Paket kapsamın da Tek bölge örneğin Koltuk altı 20 tl ye bile işlem yapıp deneyebilirsiniz. En doğru kararı cildiniz verecektir. Dermokozmetik alanında da Cildiye alanından desteklerinizi alabilirsiniz.