Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Özel Ülkü Ankara Kız Öğrenci Yurdu, kurulmuş olduğu günden bu yana siz değerli yüksek öğrenim öğrencileri için kaliteli ve konforlu bir hizmet vermektedir.  Ayrıca yurt ulaşım açısından da öğrencilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ‘ne yaklaşık 15 dakika sürmekte olan yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Ankara Kız Öğrenci Yurdu Hizmetleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • 24 saat ısınma ve sıcak su imkanı
  • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servis hizmeti
  • Müstakil bağımsız bahçe imkanı
  • Wireless internet hizmeti
  • Güvenlik hizmeti
  • Odaların ve ortak mekanların temizliği

Yurt ile ilgili ayrıntılı bir bilgi elde etmek isterseniz eğer https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ link üzerine tıklayabilirsiniz. Böylelikle detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz.

Ülkü Kız Yurdu Ankara

Ankara Kız Yurdu hizmetleri hakkında ayrıntılı bir bilgi için oluşturulmuş linke tıklayabilirsiniz. Bu sayede yurdun web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz. Böylece buradan detayları ve yurdun görsel bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz.

Ülkü Kız Yurdu ‘nun aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kurum yetkilileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Meşrutiyet Mah. Karanfil Sok. No: 61 Kızılay Bakanlıklar /ANKARA

Mobil: 0-532-165 59 10

Yurtta Kalmanın Avantajları

Ülkü kız yurdu Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklaması, evlerindeki sıcak ortamı aramaması ve sadece derslerine odaklanmaları için yemek, temizlik gibi ihtiyaçlarını yurt tarafından yapılması onlar için büyük bir avantajdır. Böylelikle öğrenciler ders dışında ki ihtiyaçlarını düşünmek zorunda kalmazlar. Aynı zamanda aileler de çocukları için daha az endişelenmiş olurlar.

Yurtlar öğrenciler için evlerden daha avantajlıdır. Çünkü evde yapılması gereken pek çok iş vardır. Evin sorumluluğu daha fazladır. Örneğin; Yemek, temizlik, çamaşır ve fatura gibi işler öğrencileri zorlamaktadır. Yurtlarda günün belli saatlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aynı zamanda kesintisiz olarak sıcak su ve ısınma sağlanmaktadır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat  güvenlik kamerası ile yurt etrafı gözlemlenmektedir. Güvenlik yurt girişlerinde beklemektedir. Kısacası, öğrenciler için hem ev ortamı hem de güvenli bir ortam sağlayan Ülkü Kız Yurdu aynı zamanda ailelerin de güvenini sağlamaktadır. Detaylı bilgi için hemen irtibata geçiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10