Alyana Klasik Yemek Odası

İnegöl Mobilya kalitesi ve ürün çeşitliliği ile 2019 yılında da göz dolduruyor. En yeni ve trend mobilyaları tüketici ile buluşturuyor. Bu yazımızda ne olursa olsun klasik mobilya severler için İnegöl Mobilya Vadinin kreasyonunda yer alan Alyana Klasik Yemek odası Takımından bahsedeceğiz.

Oldukça revaçta olan bu takım ürün özelliklerinden bahsedelim ; 1 Adet Konsol ve  Konsol Aynası, 1 Adet Masa,6 Adet Sandalye, 1 Adet Vitrin mevcuttur. Kasa Malzemesi Ürün Fırınlanmış Gürgen Ağacından eb kaliteli ham maddeler kullanılarak hazırlanmıştır.

Ürün Özelliği Ve Bakımı Ürün Kumaşında alerjik Özellikler  Bulunmamaktadır. Dayanıklıdır, içeriğinde sağlığa zarar verebilecek madde barındırmaz.    Mobilyalarınızı ıslak değil nemli Bir bezle Silerek temizlemelisiniz.

Direk Güneş Işığından Korumalı muhafaza etmelisiniz. Sıcak Yüzeylerin Ve Suyun Uzun Süre Temasından kaçınmalısınız. Ürün Özelliği Üründe Kullanılan Malzeme 1. Sınıf MDF VE Suntalamdan oluşmakta.

Kurulum Özelliği Tüm Parçalar Demonte Olarak Gönderilmektedir. Kurulum İllere Göre Değişmektedir. Bilgi İçin Mutlaka Firmamızı ziyaret edebilir yada müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Bu güzel yemek takımının fiyatı  24.600 TL