English Park Rusça Dil Kursu

Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte İpucu-Avrupa dil ailesinin anlamı, Slav dilleri, 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan İngilizce ile birlikte Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir. Dünya’nın en çok kullanılan 7. dili olan Rusça, ayrıca Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden de biridir. Özellikle avrasya bölgesinde yoğun olarak kullanılan Rusça dili politika, siyaset, iş ve uluslar arası hukuk dallarında fazlaca tercih edilmektedir. Ülkemizde de Rusya ile aramızda olan siyasi ve ticari bağdan ve yine Turizm de yaşanan Rus turist akınından dolayı Rusça oldukça ilgi görmekte ve bir yabancı dil olarak tercih edilmektedir. Rusça tercüme yapmanın ne kadar kolay olduğunu görün.

English Park Dil Okulları olarak Rusça dil eğitimini tamamen Rus eğitmenlerden oluşan akademik kadromuzca vermekteyiz.

Rusça eğitimi English Park Dil Okulları’nca alanında uzman ve deneyimli Rus eğitmenlerce verilmektedir. İster sınıf ortamında, ister özel ders olarak Rusça dil eğitimi için en doğru adres English Park Dil Okulları’dır. 20 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimimiz, alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ve dil eğitim sektörünün en fazla tercih edilen kitap ve ders kaynakları ile Rusça eğitiminde akla ilk gelen dil okullarının başında gelmekteyiz.

Rusça yabancı dil eğitimi için başta Şirinevler merkez şubemizde olmak üzere tüm şubelerimizde öğrenci adaylarımız için özel seviye tespit sınavları, eğitim kitapları ve dökümanları ve eğitim danışmanlarımız haftanın 7 günü sizleri bilgilendirmek için beklemektedir.

Rusça dil eğitimi kurumlarımızda çok sık programlar oluşturarak açtığımız eğitimlerdir. Özellikle başlangıç seviyeniz olan A1 seviyesinde belli dönem aralıkları ile Rusça eğitim sınıfları başlatmaktayız. Bunun dışında hangi seviyede olursanız olun size özel bire bir programlar ile Rusça dil eğitimi alabilirsiniz.

Kurumlarımızda verilen Rusça seviyeleri;

A1 / Rusça Başlangıç Seviyesi
A2 / Rusça Ön Orta Seviye
B1 / Rusça Orta Seviye

Şubelerimiz:

Bağcılar İngilizce Kursu
Küçükçekmece İngilizce Kursu
Esenyurt ingilizce kursu
Bahçelievler İngilizce Kursu
Şirinevler İngilizce Kursu
Zeytinburnu İngilizce Kursu

Adres: Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12, Bahçelievler / İstanbul
Telefon: 0(212) 552-2054
E-Mail: info@englishpark.com.tr