Venüs International Movers

A)KURU YÜK TAŞIMACILIĞI

Karayolu taşımacığında Akropol Logistic’in uzmanlIk alanının ilki, Bursa, İnegöl ve İstanbul’dan her hacimde parça – parsiyel mobilya ihracat yükünün İsviçre, Avusturya, Almanya, Belçika ve Hollanda’ya taşınması, gümrüklenmesi ve depolanmasını içeren tedarik zinciri yönetimidir.

Bursa, İnegöl ve İstanbul’dan her hafta cuma ve cumartesi günleri gerçekleşen parsiyel araç çıkışları yanında, farklı illerden sevki muhtemel parsiyel yüklerin çıkışı taleplerinde, yük ve araç durumuna bağlı olarak, en kısa sürede bilgi akışı ile birlikte,çözüm ortağı olarak hizmet verilmektedir.

İlgili hatlarda parsiyel olarak servis verilen ihracat yüklerinin %80’e yakın kısmını mobilya ihracat yükleri oluşturmakta ve alıcı muhatabın firma olması zorunluluğu olmadan,şahıs veya ev müşterisi de dahil olmak üzere, gümrükleme ve taşıma işlemlerini içeren, adresten adrese servisimiz ile, parsiyel mobilya ihracat yüklerinin taşınmasında Türkiye’nin öncü firmasıyız.

B) ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI (EV EŞYASI,KİŞİSEL EŞYA)

Karayolu hattında diğer uzmanlık alanımız, Bursa İstanbul ve civar şehirlerden çıkışı ve İsviçre, Avusturya,  Almanya, Belçika ve Hollanda’ya teslimatı yapılan,zati eşya taşımacılığı(ev eşyası,kişisel eşya) dır.

Konusunda uzman, ayrı bir departman ile yürütülen bu servisimiz, yabancı plakalı araçlarla verilmekte olup, parsiyel araç çıkışları her hafta cuma ve cumartesi günleri gerçekleşmektedir.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Akropol Logistic’in denizyolu servisi Avrupa hattı yanında, Libya, Cezayir, BAE, Bahreyn, Katar, Kuveyt hatlarını da içeren geniş bir coğrafyada, talebe bağlı olarak, adresten limana, adresten adrese, limandan limana ya da limandan adrese full konteyner veya parsiyel servis ile yürütülmektedir.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Globalleşen dünyada, rekabetin ve zamanla yarışın artarak devam ettiği uluslararası ticarette,bir adım öne çıkmanızı sağlayacak her türlü hava yolu gönderisinde,uzman ekibimiz ve güvenilir hizmet ağımız ile servis vermekteyiz.

VENÜS Uluslararası Nakliyat olarak; uluslararası evden eve nakliyat sektöründe sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Fiyat konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

VENÜS ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT İLETİŞİM
E-posta
venuslojistik@gmail.com
Telefon:
0533 574 78 48 ➲ 0532 574 53 95
Faks:
0262 653 38 69
Adres:
GEBZE MERKEZ : Osmangazi Mah. Lokman Hekim Cad. No: 172 Kat :3 Daire : 3