Soft Halı Yıkama

SOFT Halı yıkama 8 yıllık tecrübenin vermiş olduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile siz değerli müşterilerinin sağlıklı yaşam alanlarında barınmalarını sağlamaktadır.

Üsküdar halı yıkama konusunda titizliği ve kalitesiyle öncü firmalar arsına girmeyi başarmıştır. Bu sektörde gün geçtikçe yeni firmalar kurulmaktadır. Ancak bu firmaların tek amaçlarının günü kurtarabilmek olduğundan müşterilere ve yaptıkları işe herhangi bir saygıları bulunmamaktadır. Bu gibi firmaların sayılı günleri olduğundan halılarınızı temizlemek yerine onların başlarına daha büyük felaketler getirebilmektedirler.

Halı yıkama sektöründe Üsküdar Halı Yıkama firması halılarınıza hak eden değeri veren nadir firmalar arasındadır. Halılarınızın yıkanması ve bakımları için Üsküdar Halı Yıkama tesislerinde son teknolojik makineler bulunmaktadır. Halı yıkama sektöründe hijyen ve kaliteli halıya hasar vermeden yıkama yapmak çok önemlidir. Bunun için tesislerde bulunan makineler her zaman yeni ve teknolojik olmalıdırlar.

Evlerinizden alınan halılar üzerilerin de bulundurdukları zor lekelerden arındırılmak üzere halı yıkama amacıyla üretilmiş olan kimyasal temizleyiciler kullanılarak halılar bu lekelerden arındırılır. Lekelerin çıkartılmasından sonra halılar yıkama işlemine sokulurlar.

Üsküdar dışında hizmet bölgelerimiz şunlardır;

Ataşehir Halı Yıkama
Cevizli Halı Yıkama
Kadıköy Halı Yıkama
Kartal Halı Yıkama
Kurtköy Halı Yıkama
Maltepe Halı Yıkama
Ortadağ Halı Yıkama
Soğanlık Halı Yıkama
Sultanbeyli Halı Yıkama
Uğurmumcu Halı Yıkama
Ümraniye Halı Yıkama
Üsküdar Halı Yıkama
Yakacık Halı Yıkama

BİZE ULAŞIN

Atalar Mahallesi, Aktı sokak No:30 Kartal/İstanbul
0535 966 59 85
info@softhaliyikama.net

Güvenilir Halı Yıkamanın Adresi Soft Halı Yıkama
Sizde Güvenilir, Hızlı ve Temiz Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.