Savaş Moving Ev Ve Ofis Taşıma Servisi

Savaş Moving, ev ve ofis taşıma servisi olarak uzun yıllardır sektörün içindedir. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı çözümler oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektörümüze öncülük etmektir. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir… Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir taşıma firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır…

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat
Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak için doğru tercih merkeziniz Savaş Evden Eve Nakliyat olarak tüm Türkiye’ye sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve demonte montaj ekibimiz ile kusursuz şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Çizilmesini istemediğiniz koltuk takımları gibi mobilya, beyaz eşyalarınız ve elektronik eşyalarınız titizlikle paketlenir. Bu konuda firmamıza %100 güvenebilirsiniz. En fazla hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde şehirler arası evden eve nakliyat olup müşterilerimize kusursuz bir taşımacılık yapmaktayız. Evden Eve Nakliyat olarak her türlü nakliye işlerinde yanınızdayız.

Ofis Taşıma
Ofis taşımacılık özel ve dikkatli paketleme işlemini gerektiren bir olaydır.
Savaş Ev ve Ofis Taşıma, Nakliyat sektöründe hizmetleriyle kendine haklı bir yer edinmiş olan ofisinize ekspertizini göndererek durum tespitini yaptırır. Ofisinizin büyüklüğü veya eşyalarınızın durumuna göre taşınma işlerinizin en dikkatli ve en çabuk şekilde yapılmasını sağlar. Yeni ofisinize geçiş zamanınızı en aza indirmek yegane temelimizdir.

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler arası nakliye sektöründe en kaliteli hizmeti sizler için sunmaktayız. Eşyalarınızı paketleyip sigorta işleminizi tamamladıktan sonra taşıma işlemine geçmekteyiz.
Şehir içi ve şehirler arası nakliye işlemlerinizi profesyonel kadromuzla güven ve titizlik doğrultusunda zamanında gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı bilgi almak için https://savasmoving.com/linkine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel : 0850 888 54 80
Gsm : 0532 566 54 80
Mail : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL