Partikül Temizleme Makinesi

Partikül temizleme makinesi Avrupa’da hemen hemen her garaj da olması gereken ürünlerden biri olduğunu biliyor muydunuz ?

Partikül Temizleme Makinesi

Dpf Çınar Makina bu ürünü Türkiye’de tanıtan markalardan biridir. Kısa sürede sektörde dev haline gelmeyi başarmıştır. Ayrıca yurt dışı ihracatı konusunda da uzman. Profesyonel kadrosu ve hızlı çözüm önerileri ile müşterilerinin de beğenilerini kazanmaktadır. Bu konuda uzman bir danışana ihtiyaç duyuyorsanız Dpf Mac genç ve dinamik kadrosu ile sizlerle.

Partikül temizleme makinesi (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) konusunda sektörün aranılan isimleri arasında yer almayı planlayan Çınar Makine Dpf Mac yılların bilgi ve birikimleri ile alanının en iyileri olma yolunda hızlıca ilerliyorlar.

Dpf Mac tıkanan araç filtreleriniz için harika çözümler sunmaktadır; Peki filtreler neden tıkanıyor ? İşte cevabı ;

DPF motordan gelen zararlı gaz ve partikülleri tekrar yanma işlemine alsa da, bu parça belli bir zaman sonra dolar ve tıkanır. Motor yağından kaynaklanan kül ve kurum, motordan gelen kirli parçalar, kalitesiz yakıt tüketimi DPF’nin tıkanmasının başlıca sebeplerindendir. Araç üreticileri bu parçayı belli aralıklarla yüksek sıcaklık üreterek kendisini temizlemesi için tasarlamıştır. Bu işleme rejenerasyon denir. Fakat bir süre sonra filtrenin tamamıyla dolması ile rejenerasyon işe yaramaz hale gelir. Bu aşamadan sonra DPF’in temizlenmesi ya da değiştirilmesi gereklidir.

Çınar Makina (Dpf Cleaning Machine) firması ,oldukça uzun yıllar alan çalışmalar sonucunda oluşan deneyimlerimizi bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp sizlere sunmaktadır.

Sektörel eksiklikleri tamamlayarak doğru çalışmalar yaparak yola çıktığımız makinelerimizle yeni bir marka yarattık. Böylece bu sektörde yerimizi aldık. Firmamızın Dünya standartlarında belgeleri bulunmaktadır. Ayrıca müşteri odaklı hizmet anlayışı, pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için buradayız.

Güven ve hizmet ilkelerimizle çıktığımız bu yolda, her zaman bir adım önde olduk. Aynı zamanda doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız.

Partikül temizleme makinesi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için  iletişime geçiniz.