Forces Makina Hakkında

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Firma kurulduğu günden bu güne kadar edindiği tecrübeler ve son teknoloji asansörler ile siz değerli müşterileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermektedir. Hatta bu aşamada büyük bir titizlikle ve gayretle çalışmaları sürdürmektedir. Firma ayrıca araç asansörü, yük asansörü, makaslı lift ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemelerden üretmektedir. Böylelikle emniyetli bir şekilde katlar arsında taşınmasını sağlar.

Bundan dolayı firmadan yük asansörü veya yapmış olduğu diğer hizmetler için hizmeti almak isterseniz https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online web sitesi üzerinden irtibat numaralarını ile müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Hizmetleri Hakkında

Forces Makina firması 2010 yılından bu zamana çok kısa süre içerisinde sektörde başarıya ulaşmayı başarmıştır. Böylece diğer şirketler arasında lider konumunda yer almayı başarmıştır. Yapmış olduğu çalışmalar aşağıdaki gibidir.

  • Yük Asansörü
  • Araç Asansörü
  • Makaslı Lift
  • Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)
  • Araç Otopark Sistemi
  • Engelli Asansörü
  • Tır Rampası

Forces Makina araç asansörü ile ilgili fiyat bilgisine ulaşmak isterseniz eğer şirketin ilgili web sitelerinin irtibat kısmında bulunmakta olan telefon numaralarından müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

 Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içerisinde çalıştığından aşınma ve yıpranma olasılığı yük platformunda oldukça düşüktür.. Makine içinde kullanılan yağlar uzun ömürlü olması nedeniyle kullanımı çok basittir.. Hatta halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından halat ve  kasnaklarda aşınma olmaz.

Özellikle deprem gibi sarsılma anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını hidrolik yük asansörü %90 oranında azaltmaktadır. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmaması nedeniyle mimari açıdan en çok tercih edilen asansör çeşididir. Ekonomik, emniyetli, kaliteli ve ihtiyacınız olan her türlü asansör ve platformlar için hemen irtibata geçiniz.