Forces Firması

Forces Makina, 2010 yılında kurulan bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift konusunda birçok firmaya hizmet vermektedir. Tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak üretilen yük asansörleri, araç asansörleri, yük platformları fabrikamızda alanında uzman ekibimizle üretimleri yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın hem üst hem de alt kadrosu sanayinin en iyi personellerinden oluşmuştur. Firmamız uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile birçok sektöre hizmet sunmaktadır.

Ayrıca TÜBİTAK, KOSGEB , GYTE  ve Marmara Üniversitesi desteği ile Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

Forces Makina Hakkında

Araç Asansörü, genelde müteahhitlerin binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullandığı yöntemlerden biridir. Binaların alt katlarına araçların sağlıklı bir şekilde inmesini sağlayan ve hidrolik sistemle çalışan bir asansördür.

Güvenli bir şekilde kullanılan bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Aracın içinde şoför ve üzerinde uzaktan kumandası mevcuttur. Kumanda ile kepenk açılmaktadır. Bu sayede araç içeri girmektedir. Şoför araç asansörünü kol mesafesindeki butona bastığında yukarı veya aşağı hareket ettirerek istediği kata getirebilmektedir. Hatta katta ki kepenk sistemini de uzaktan kumandayla aktif etmektedir. Bu sayede kepenk açılır. Araç katında park eder. Kepenk kapanmadığında hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk kapanmalıdır.

Forces Yük Asansörü Firması

Forces Yük Asansörü firması; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Çoğu zaman fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşır.

Diğer asansörlerin çalışma prensiplerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için kullanılan hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yük asansörlerinin imalatı Forces Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hatta yük asansörü imalatında kullanılan tüm parçalar yerli üretimdir ve 10 yıl süre ile ücret karşılığında yedek parça teminini garantilemektedir.