Forces Firması Hakkında

Forces Makina Firması Hakkında Bilgi; Mevcut otoparkların kapasitesinin yetersiz olması, otoparkların sayısının artmasını sağlamıştır. Ancak ne yazık ki otoparkların konumlandırılacağı arazi de kısıtlı olduğu için katlı otopark sistemleri geliştirilmiştir. Bu teknoloji ile daha küçük bir alanda daha fazla araç barındırma kapasitesine ulaşılmıştır.

Türkiye’de bulunmakta olan katlı otoparkların sayısı ve kapasitesi her geçen gün hızla artmaktadır. Üzerlerinde yeşil alanlar ile donatılmış güzel mekanların bulunduğu zemin altı katlı otoparklar olabileceği gibi zemin üstünde konumlandırılmış çok katlı otopark çeşitleri de bulunmaktadır. Araç asansörleri sayesinde otopark sorunlarınız ortadan kalkmaktadır.

Katlı otoparklar ve özellikleri hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için Forces Makina Araç Asansörü‘nün web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili sitenin web adresine  linkine tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Forces Makina Firması Hakkında Bilgi

Forces Makina Asansör Firması, teknolojik gelişmeleri sıklıkla takip eden ve kalite odaklı çalışan kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine vermiş olduğu özen sayesinde sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.  İşinde uzman ve deneyimli olan en üst kadrosundan en alt kadrosuna kadar kalifiye çalışanları bulunmaktadır. Bu sayede müşterileri için en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanın araç asansörü, yük asansörü vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmektedir. Aynı zamanda ürünleri oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Yük Asansörleri

Forces Asansör Hidrolik Yük Asansörü üretiminde kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalışmasından dolayı aşınma ve yıpranma gibi bir durum çok azdır. Aynı zamanda makine içerisinde kullanılmış olan yağlar uzun ömürlüdür. Halat kullanılması durumunda halatın görevi sürtünme yardımıyla birlikte yükü kaldırmak olmadığı için halat ve kasnaklarda aşınma kesinlikle olmamaktadır.

Hidrolik yük asansöründe motor sadece yukarı çıkış için çalışmaktadır. Asansörün aşağı inmesi durumunda motor çalışmamaktadır. Çalışma ortamlarında motor sesinin duyulması gibi bir durum söz konusu değildir. Hidrolik yük asansörlerinde elektrik kesintisi olduğunda otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri de mevcuttur. Yangın ve deprem olaylarına karşı emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinde yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğu için ulaşım daha kolaydır. Hidrolik yük asansöründe yükün bina temeli tarafından taşındığı için atalet kuvveti azdır.