En Kaliteli İlaçlama Firması Sct

En Kaliteli İlaçlama Firması ve Hizmeti ile ilgili bilgi almak için Sct Maltepe böcek ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü alanda profesyonel ilaçlama teknikleri ile hizmet vermektedir. Bu sayede canınızı sıkan her türlü böcek ve haşereden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Alanında uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile böceklerin kaynağı belirlenerek ilaçlama işlemini gerçekleştirir. Ev, ofis, okul, restaurant ve bahçe gibi alanlarda ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bir görüşme sonrasında fiyatlara da ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama teknikleri

Sprey ev ilaçlama uygulaması:

Kalıcı bir böcek ilaçlama uygulamasıdır. Böceklerin aktif olduğu zemine doğrudan uygulanarak böceklerin yok olması beklenmektedir. Tabi ki bu uygulama, bahsi geçen böceğin türüne göre değişkenlik gösterebilir. Sprey haşere ilaçlama yöntemi, uygulandığından 30 gün sonra bile ilk günkü kalıcı etkisini gösterme özelliğine sahiptir. Bu etkinin daha da uzun süreler devam etmesi için ilaçlanan bölgelere dokunmamak gerekir; onları silmek ya da yıkamak ilacın etkisinin azalmasına sebep olacaktır. Uygulama öncesinde ise en az 25 gün boyunca ıslak temizlik yapılmaması, kalıcılık etkisini artıran bir diğer faktördür.

Jel ev ilaçlama uygulaması:

Jel uygulama, yalnızca hamam böceği yoğunluğunun görüldüğü kapalı mekanlarda gerçekleşir. Hamam böceklerinin yuvaları tespit edilir. Duvardaki çatlaklar ve boşluklar, priz boşluklarında bulunmaktadır. Aynı zamanda parke boşlukları, beyaz eşyaların motor aksamları gibi alanlarda bulunabilir. Bu sayede jel ev ilaçlama güvenle yapılabilir. İlaçlama öncesi özel bir hazırlık gerektirmez. Jel ilaçlama tekniği, en pratik ev ilaçlama hizmetidir. Hamam böcekleri, jel ile bırakılan ilacı yedikleri anda ölürler.

En Kaliteli İlaçlama Firması

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT Pendik böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05