Albaylift Asansör Firması Hakkında

Albaylift Asansör, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yük taşımak amacıyla üretilmiş olan asansörlere yük asansörü denir. Yük asansörlerinde insan asansörlerine göre hız ve konfor aranmamalıdır. Çünkü yük asansörleri malzemelerin, yüklerin yada paletlerin binalarda kat aralarında taşınması için kullanılmaktadır. Yük asansörü binalarda, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, depolarda ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Asma katlara, bodrum katlarına yada çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine güvenli, verimli, rahat ve hızlı bir şekilde erişim sağlamaktadır. Yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyacak kapasitede tasarlanabilmektedir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu tahrik düzeni ile imal edilmektedir. En ağır şartlarda dahi kullanımı sağlanmaktadır. Albaylift Yük Asansörü Üretimi ile Türkiye’de adını duyurmuş bir firmadır.

Araç platformu, araçlarınızın özellikle katlı otoparklarda hızlı ve güvenilir bir şekilde katlar arasında taşınması işlemini sağlamaktadır. Her geçen gün insan sayısının artması ile doğru orantılı olarak ihtiyaç duyulan araç sayısı da artmaktadır. Bu doğrultuda araç sayısının da artması ile birlikte katlı otoparklar inşa edilmiştir. Katlı otoparkların inşa edilmesi ile de araç asansörlerine ihtiyaç duyulmuş ve araç asansörleri üretimi yapmakta olan birden fazla şirket kurulmuştur. Albaylift, bu şirketler arasında kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde öncü olmayı başarmış olan bir asansör şirketidir.

Albaylift şirketinin sağlamış olduğu hizmetler hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz eğer bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak üretilebilmektedir. Yük ve araç asansörlerinin üretiminde zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Albaylift Asansör’ün yük asansörü ve tüm hizmetleri için  hemen tıklayın.