Çimstone Mutfak Tezgahı

Çimstone Tezgahta Kampanya 440 tl / m

Çimstone; banko ve tezgahta kurumsal güvence, kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hazır mutfak ve banyo sektöründe farklı bir kültür yaratıyor. Satış ve satış sonrası süreçlerde mutlak müşteri memnuniyeti sağlayan Çimstone, hem kullandığı yüksek teknoloji hem de kurumsal güvencesiyle %100 taşın arkasında durarak, taklitlerinden kolaylıkla ayırt edilebilmektedir.

Türkiye’ye kompoze taş teknolojisini getirerek doğal taşlara alternatif bir pazar yaratan Çimstone, doğal taşlardaki klasik seçeneklerin aksine, farklı renk ve dokudaki ürünleriyle yüzey kaplamada alternatif çözümler sunar. Çimstone, inşaat sektöründe çağdaş ve güvenilir malzemelerin üreticisi olan AKG Grubu’nun bir iştiraki olarak 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Çimstone Dünyanın önde gelen kuvars esaslı kompoze taş üreticileri arasında yer alan Çimstone; TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. NSF ve LGA sertifikalarıyla hijyenik yapısı onaylanan ve Türk standartlarına uygun üretim yapan Çimstone, üretim kalitesi, geniş ürün yelpazesi, müşteri odaklı satış sistemi ile değişen tüketici talepleri ile sektörün beklentilerine en uygun çözümleri sunar.

Mutfaklarınızda kullanışlı bir tezgah istiyorsanız eğer çimstone mutfak tezgahı ilk tercihiniz olabilir.