Canan Yolaç Özel Tasarım Takıları

Takı deyince kadınların en çok kullandığı kolye, yüzük, bileklik, saat ve broşlar dikkatimizi çeker. Bir kadının tarzı giydiği kıyafetlerden, kullanmış olduğu takılardan anlaşılmaktadır. Takılar aynı zamanda kadına ayrı bir zarafet ve şıklık katmaktadır. Son yıllarda yapılan özel tasarımlar ise kişiye özel ve farklı tarzlara da hakim olan takılardır.

Bazen bir ünvanın simgesi, bazen de süs olarak kullanılmıştır takılar.  Özellikle kadınların daha fazla tercih ettiği takılar günümüzde çok farklı taşlarla yapılarak değerleri de artırmıştır. Bir takı, takan kişi hakkında size çok fazla bilgi verebilir. Çünkü kullandığımız her eşya kişinin karakterini, zevklerini öğrenmemizi sağlar.

Canan Yolaç’ın markası olan cananyolacstanboul ‘da mitolojik, ikonik ve mistik özel tasarımların olduğu özel bir koleksiyondur.  Her kadının kendinden bir şeyler bulacağı bu tasarım ürünlerde yüzük, bileklik, kolye, tasma, bronş olmak üzere pek çok farklı ürün vardır.

Canan Yolaç sanat danışmanlığı, iç mimarlık, stil danışmanlığı, renk uzmanlığı gibi farklı alanlarda çalışmalar yapmıştır.

İş hayatındaki çok yönlü tecrübeleriyle birlikte mistik dünya seyahatlerinin ve bilinçaltı keşif yolculuğunun kişisel dönüşümünü bir araya getirip harmanlamıştır. Bu sayede cananyolacstamboul markasının doğmasını sağlamıştır. Canan Yolaç farklı medeniyetlere ilgi duyarak çıktığı bu yolda taşıdığı mitolojik yaşamlar, egzotizm ve kişisel farkındalıkla markanın ikonik tasarımlarına ilham vermiştir. Bu sayede markanın gün geçtikçe daha farklı ve çeşitli modelleri oluşmuştur.

Mitolojik tasarım küpeler, mitolojik tasarım yüzükler, mitolojik tasarım bileklikler,  mistik tasarım kolyeler, mistik tasarım bileklikler, mistik tasarım yüzükler, ikonik tasarım yüzükler, ikonik tasarım bileklikler, ikonik tasarım kolyeleri cananyolacstamboul.com sitesinde birbirinden farklı modelleri bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Takı zarafet, şıklık, gösteriş, tarz, stil demek. Artık kadınlar kadar erkeklerde takılara çok ilgili. Artık günümüzde erkeklerde kolye, yüzük, bileklik, broş ve kol düğmeleri olmak üzere pek çok takıyı takmakta. Bu durum artık kişinin bir tarzı ve stili haline gelmekte. Canan Yolaç erkekleri de düşünerek onlar için de takılar tasarlamakta. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.