Ankara Tyt Kursu Hakkında

Tyt Kursu olarak aynı zamanda Ankara Mezun Dershanesi olarak da Ankara ‘da bulunmakta olan iki şubemiz ile hizmet vermekteyiz. Ankara dershanesi olarak lise öğrencilerimiz ve mezun durumunda bulunan öğrencilerimiz için Ayt hazırlık ve Tyt hazırlık eğitimleri hafta sonu ve hafta içi ders programları ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra liseye hazırlanmakta olan öğrencilerimiz için ise Lgs hazırlık eğitimleri gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin hedeflemiş oldukları okulları kazanabilmeleri için profesyonel eğitim kadromuz ile büyük bir gayret içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Eğitim hizmetlerimiz ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz eğer oluşturulmuş olan https://www.tytkursu.com/mezun-dershane/  bağlantıya tıklayarak kurumumuzun resmi web sitesine kolayca erişim yapabilir ve incelemelerde bulunabilirsiniz.

Eğer ankarada merkeze uzak bir konumda oturuyor ve fakülteye yerleştiyseniz https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ ile irtibata geçerek kalacak yer sıkıntınızı ortadan kaldırabilirsiniz.