Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması; Oto ekspertiz; ikinci el satın almak isteyen herkesin kesinlikle bilmesi gereken bir konudur. Son zamanlarda otomobil vergi oranlarının yükselmesiyle beraber ikinci el piyasası da geçtiğimiz yıllara kıyasla daha da hareketlenmiştir. Bu canlı pazarda satışa sunulmuş olan araçlar arasında hangisini satın alacağınıza karar verirken bir çok ayrıntının göz önünde bulundurulması gerekmektir.

Örneğin; satın alacağınız araçta daha önce kaza yapmış mı, aracın muayenesi yapılmış mı, motoru ne durumda gibi ayrıntılar ekspertiz ile ortaya çıkabilmektedir. Aksi takdirde aracı satın aldıktan sonra çıkan sorunlar ve masraflar canınızı sıkabilir.

Ümraniye oto ekspertiz ile iletişime geçerek aracın durumunu öğrenebilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Ekspertiz Firmaları

Oto Ekspertiz Ümraniye firması 10 yıldır oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Araçlarınızın  ön muayene ve ekspertiz işlemlerini bağımsız bir şekilde yaparak raporlarını hazırlamaktadır. Aynı zamanda konusunda eğitimli ve uzman bir ekiple çalışmaktayız. Oto Ekspertiz Ümraniye Firmaları test aşamalarında hep yanınızda.

Tüm marka araçların son teknoloji test  cihazları ile kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemlerini yapmaktayız. Bununla birlikte hazırladığımız raporları tüm detayları ile sözlü ve yazılı bir şekilde rapor hazırlamaktadır. Böylelikle müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü yaptığımız kusursuz raporlama sayesinde 2.el araç alırken hata yapmanızı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önlemiş oluruz.

Ayrıca Full Oto Ekspertiz, Boya Kaporta Ekspertiz,Motor Mekanik Ekspertiz olmak üzere testlerimiz bulunmaktadır.

Aracınızı profesyonel ellere emanet ederek, aracınızın geçmişine dair her şeyi işinde uzman kaporta ustalarımız ile öğrenin.

Ümraniye araç ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olarak geçmektedir. Kısacası, Firma otonuzun tüm testlerini yapmaktadır.

2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Ümraniye araç ekspertiz, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hizmetleri

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Kısacası, detaylı bilgi için firma ile irtibata geçiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com