RT8720S Masaj Koltuğu

RT8720S masaj koltuğunun en ayrıcalıklı teknolojik atılımı Dinamik 3D ve L-Shape teknolojisinin birleştirilmiş olmasıdır. Sadece Dinamik 3D sistemine sahip olan masaj koltukları bacak ve kalçalara geldiğinde ağırlığa karşı koyamamakta idi. RT8720S masaj koltuğu güçlendirilmiş teknoloji sistemiyle Dinamik 3D sistemini boyundan başlayarak bacak ve kalçalara kadar etkili ve verimli bir masaj uygulamaktadır. L-Shape teknolojisinin yardımıyla vücut ağırlığından bağımsız bir etkiyle daha duyarlı ve yumuşak masaj imkanı sağlamaktadır.

Hassasiyetin yüksek olduğu boyun bölgeleri için RT8720S masaj koltuğunun en önemli özelliği de boyun çukuru için geliştirilmiş olan 3D masaj sistemidir. Boyun çukuruna Dinamik 3D masaj sistemiyle tam olarak nüfuz etmekte ve boyun kaslarına etkili ve zarif masaj sunmaktadır.

RT8720S masaj koltuğuna Masaj Koltukçum masaj koltuğu firması ile irtibata geçerek sahip olabilirsiniz. Masaj Koltukçum masaj koltuğu hakkında detaylı bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. İrtibat sağlamak için web sitelerinde bulunmakta olan iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Masaj Koltukçum firmasının web sitesine kolayca ulaşabilmek için oluşturulmuş olan bağlantı metnine tıklayınız.