Milas Meşe – 1500

Ürün Bilgileri

Kalınlık: 8.1 mm
En: 192.5 mm
Boy: 1200 mm
Sınıf: AC 3 – 31. Sınıf

Kullanım Talimatları

Zemindeki nem oranının kontrolünde, belirlenen nem oranlarının aşılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Döşenecek yüzeyin düzgünlüğünün kontrolünde; yerin kesinlikle düz olmasına ve küçük bozukluklar zemine serilen şilte ile düzeltilmesine özen gösterilmelidir. Böylelikle ürün zeminde daha çekici görünmüş olur.

1 metrede 3 mm’den fazla boşluklar kırılarak, raspalanarak ya da şap ile düzeltilmelidir. Zeminin taşıma kapasitesinin incelenmesi esnasında, zemin kesinlikle rijit olmalı, esnememelidir. Zemin sıcaklığının kontrolünü yaparken, yer sıcaklığı en az 15 derece olmalıdır. Zemin ile parkeler arasındaki sıcaklık farklılığı +3 dereceden fazla olmamalıdır. Temizlik kontrolünde ise, zeminin kesinlikle temiz olmasına dikkat edilmelidir.

Temizlik ve Bakım

Parkenizin günlük temizliği için elektrikli süpürge veya yumuşak el süpürgesi kullanabilirsiniz. Laminat Parke döşenecek alanın döşemeye uygunluğunu bayimize kontrol ettiriniz. Mutlaka mobilyaların ayaklarına keçe yada kauçuk altlık takılması gereklidir. Herhangi bir durumda parkenin zarar görmesini bu şekilde engelleyebilirsiniz.