Forces Asansörleri Hakkında

Forces Makina Asansörleri  hakkında detaylı bilgi almak için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.

Büyük şehirlerde ki en büyük sorun kesinlikle trafiktir. Nüfusun günümüzde hızlı artması ile beraber araç sayıları da çok fazla artmaya başladı. Bundan dolayı da otopark sorunları da çoğalmaya başlamıştır. Artık araçlar için yeterli miktarda otopark alanı bulmak oldukça zor olmaktadır.

Otopark Sorunlarının Çözümü

Otopark sorunlarını çözebilmek adına araç asansörleri günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle binalarda otopark sorunları yeterli alana sahip olunmadığından dolayı sorun teşkil etmektedir.  Binaların bodrum katlarına veya üst katlarına hem yerden tasarruf etmek hem de kısıtlı alanları değerlendirebilmek için araç asansörleri yapılmaktadır.

Araç asarsörleri günümüzde ciddi oranda yaygınlaşmıştır. Araç Asansörü firması olan Forces Makina ile otopark sorununuza karşı etkili çözümler bulabilirsiniz. Yük asansörlerinde olduğu gibi araç asansörleri de fazla ağırlığa sahip olan araçları kolay bir şekilde alt veya üst kata taşımaktadır.

Forces Yük Asansörü Firması 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri sayesinde insanların hayatları kolaylaştırmaktadır. Araç asansörlerinin kapıları otomatik  veya yarı otomatik olarak tasarlanabilmektedir. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluk değildir.

Forces Makina Asansörleri

Yük taşımak amacıyla yük asansörleri üretilmiştir. Bu asansörler insan asansörlerine göre hız ve konfor açısından farklılık göstermektedir. Genellikle hastane, alışveriş merkezi, fabrika, depo veya otoparklarda kullanılmak üzere imalatı yapılmaktadır. Aynı zamanda yük asansörleri her türlü ağır ortamda çalışabilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre, 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar veya faklı kapasitelerde yük asansörleri üretilmektedir.

Seyir mesafesinin az olduğu orta yükseklikteki binalarda ise hidrolik yük asansörleri tercih edilmektedir. Bu sayede hidrolik yük asansörleri ile konforlu bir seyir yaşanmaktadır. İşletme maliyeti açısından da oldukça tasarruf sağlamaktadır. Bununla birlikte kapı tipleri ihtiyaçlara göre özel olarak üretilebilmektedir. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik yada tam otomatik olarak kullanılabilmektedir.

Yük asansörü ya da araç asansörü için hemen Forces Asansör ile irtibata geçiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com