Beydağı Motors Bakırköy Firması Hakkında

Beydağı Motors yani Bakırköy Kiralık Araç ofisi; her bütçeye ve zevke uygun araç modellerini daima sizlerin hizmetine sunmuştur. Araç kiralama da zorluk göstermeden, temiz ve sigortalı araçları ile güvenilir bir şekilde araçları kiralayabilirsiniz. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda araba ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerin memnuniyeti sağlamak için sektöründe kaliteli bir firmadır.

Beydağı Motors Bakırköy Firması

Günlük ve haftalık olarak araba kiralamak mümkündür. Ekonomik sınıf, orta lüks, lüks, spor, VIP, ticari araçları bulunmaktadır. Filo kiralama hizmeti almak isteyen firmalara da uygun fiyatla araba kiralama hizmetini sunmaktadır. Bir çok firma bütçesini zorladığı için filo kiralama ihtiyacı duymaktadır. Bu sayede firma sahipleri de Beydağı Motors ile irtibata geçip gönül rahatlığı ile araç kiralayabilmektedir.

Kiralık araç günlük yada daha uzun dönem için yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceği şehri doya doya gezip görebilmek istediği yerde mola verebilecek olmasıdır. Yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır.

Araç Kiralama Firması

Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç ofisi Bakırköy Sahili’nde yer alan bir araç kiralama firmasıdır. Bakırköy ve çevresinde araç kiralamak isteyen kişilere yönelik kiralık araç hizmeti vermektedir. Bu sayede kısa süreli araç kiralama ihtiyacı olan kişiler Beydağı Motors ile irtibata geçip araç kiralayabilmektedir.

Kiralık araçları çoğu zaman şehir dışına çıkacak kişiler, acil araca ihtiyacı olan ve firmaların araç filosunu geliştirmek isteyen kişiler tercih etmektedir. Araç kiralamak aracı satın almaya göre daha ekonomiktir. Aynı zamanda Beydağı Motors her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları ekonomik fiyatları ile bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede araç kiralama sektöründe adını duyurmayı başarmıştır.

Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Eğer Bakırköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de  bir lüks araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Bakırköy Lüks Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Böylece ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Beydağı Motors ile irtibata geçmek için iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir:

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com