Asansörler Hakkında

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler için Forces Makina müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Hayatımızda asansörlerin önemi kuşkusuz ki saymakla bitmez. Hayatımızın her alanında ve her mimari yapıda kolaylık sağlayan teknolojik sistemlerdir asansörler. Özellikle her geçen gün artan nüfus nedeniyle insanların hem araçlarını hem de eşyalarını  koyabileceği alanlar sınırlı olmaya başlamıştır. Bu sebeple asansörler kurtarıcı olmuştur. Bunlardan biri de yük asansörleridir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Malzemeleri veya araçların problemsiz ve emniyetli bir şekilde taşımak gerektiği zaman çoğunlukla yük asansörleri tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeleri taşıdığı kadar insanları da yükle birlikte taşımaktadır. Günümüzde binaların çok fazla katı olduğundan tüm binalar için yük asansörü gereklilik arz etmiştir.

Yük asansörü yaptırmak istediğiniz zaman min-max yüksekliği, yükün miktarı ve platform ebadı müşteri temsilcilerine bildirilmelidir. Böylece asansör doğru bir şekilde projelendirilir. Bu sayede de doğru teklif alırsınız. Gerekli bilgilerden sonra en uygun sistem için teklif verilmektedir.

Temel içerisine ya da temel üzerine yapılabilme imkanı bulunmaktadır. Her boyut, ağırlık ve ebatta hidrolik ya da halatlı yük asansörünün imalatı yapılabilmektedir. Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri uygundur.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı ve montajı yapılmaktadır. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina firması, uzun yıllardan beri bir çok alana uygun asansör çeşitleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Binalarda ya da yüksek katlı olan otoparklarda araçların alt ve üst katlar arasında basit bir şekilde hareket etmesini araç asansörü kolaylıkla sağlamaktadır. Ayrıca araç asansörleri en garantili ve kaliteli malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Bu sayede daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Forces Makina, kalite belgeleri ile kalitesini bir kez daha kanıtlayarak, sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu sayede çalışmalarında  kalite odaklı devam etmeye titizlik göstermektedir.

Asansöre ihtiyacınız olduğunda Forces Makina Asansör firmasından teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.  https://forcesmakina.com

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com