Asansörde Kalite Arayanlara

Asansörde Kalite Arayanlara tavsiye edeceğimiz Albaylift Firması’nı Tanıyalım. Albaylift kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgiler sayesinde siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunar. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte bu aşamada büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Albaylift asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yapılmaktadır ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlanmaktadır.

Bu yüzden Albaylift yük asansörü hizmeti almak için Albaylift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Araç Asansörü Hakkında

Büyük şehirlerde yaşanmakta olan sorunların en başında araç sayısının oldukça fazla olması gelmektedir. Onlarca farklı marka ve modellerdeki araçlar için yeterli miktarda otoparkları bulmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Bu otopark gereksinimlerine karşı araç asansörleri kullanılmaktadır. Günümüzde çoğunluk olarak binalarda yeterli alanın bulunmaması araç sahiplerinin en fazla şikayet ettikleri ve de bir çözüm bulunmasını istedikleri konuların başında yer almaktadır.

Binaların en üst katına ya da bodrum katına araç asansörleri sayesinde araçlar park edilmektedir. Araç asansörünün yaygınlaşması ciddi oranda artış göstermeye başlamıştır. Albaylift Araç Asansörü Firması ile birlikte otopark problemine karşı etkili çözümler elde edilmektedir. Araç asansörleri yük asansörlerinde olduğu gibi fazla ağırlığa sahip olan araçları rahat bir şekilde taşımaktadır.

Asansörde Kalite Arayanlara

Platform kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu değildir.

Hidrolik yük asansörü motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta iken aşağı inişte motor çalışmamaktadır. Özellikle çalışma konusunda çok sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri mevcuttur. Deprem ve yangın olaylarına karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta bulunduğu için yangın durumlarında ulaşım oldukça kolaydır.

Hatta hidrolik yük asansörü deprem anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azalabilmektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmadığından dolayı mimari açıdan dolayı en çok tercih edilen asansör çeşididir.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL