Abanoz 1 Chester Koltuk Takımı

 Genel Özellikler

Takım İçeriği 2 Adet 3’lü 1 Adet Berjerden Oluşmaktadır. (3+3+1)    İskelet Malzemesi Ürün Fırınlanmış Gürgen Ağacından Üretilmiştir. Ürün Kumaşında Alerjik Özelliği Yoktur. Dayanıklıdır,Sağlığa Zarar Vermez. Elektrik Süpürgesi İle Tozunu alınız. Kesinlikle Çamaşır Suyu Deterjan Kullanmayınız. Leke Olan Yeri Islak Bez İle Saf Sabun Kullanarak Siliniz Ve Su İle Durulayınız. Gerekirse Saç Kurutma Makinesi İle Fazla Yaklaştırmadan Kurulayabilirsiniz.    Oturumlarda 16 cm  30 DNS Sünger .kullanılmıştır. Kırlentler Silikon Ve Kırpıntı Sünger Karışımından Üretilmiştir.

Fiyat Bilgisi ;  8.400 TL

Değiştirilebilir Özellikler

* Ürünü Dilerseniz Parçalı Olarak da Satın Alabilirsiniz.

* Koltuk Renk Değişimi İçin Mutlaka Müşteri Temsilcilerimiz İle Görüşünüz.

* Renk Değişimi Farklı Bir Özellik İstenmediği Sürece Ücretsizdir.    * Boya Cila Renginde Tercihe Göre Değişim Yapılabilir.

Genel Bilgiler

* Bu ürün Orijinal İnegöl Mobilyası dır ve İnegöl’ de Üretilmektedir.  * Ürün Üretici Firma Tarafından 2 yıl Garanti Kapsamı altındadır.    * Ürün anlaşmalı Olduğumuz Ve Sadece mobilya Taşımacılığı Yapan Nakliye Firmaları İle Türkiye’nin heryerine gönderilmektedir.

* Ürün Teslimleri Nakliye Firmalarınca Anlaşmaya Göre Bina Önü Teslim Edilmektedir.

* Ara Ve Ücra Kısımlarda Kalan Belde Ve İlçeler İçin Cüzzi Bir Nakliye Ücreti Alınmaktadır. Bulunduğunuz İlin Konumuna Göre Lütfen   Müşteri Temsilcilerimizle Görüşünüz.

* Ürün Eve Taşımacılık Sistemi İçin Ek Ücret Alınmaktadır. Eve Taşıma Ücreti İçin Müşteri Temsilcilerimizle Görüşünüz.

Ödeme Seçenekleri

* Ürün Kapıda Ödeme Veya Kredi Kartına 9 aya Kadar Taksit İmkanı İle Satın Alabilirsiniz.

* Kapıda Ödeme Seçeneğimizde %40 ını firmamızın Resmi Hesabına Havale Yapmanız Gerekmektedir. Geri Kalan Ürünün % 60 ını ise   Size Ürünü Teslim Eden Nakliye Ekibine Teslim Edebiliyorsunuz.